Moji drazí, drahé a nejdražší čtenáři a čtenářky,

 

vítejte na mém blogu! Pohodlně se usaďte, nalijte si sklenku něčeho dobrého a začtěte se. Teď si asi říkáte do čeho se to máte začíst? Není to snad další patetický blog single 30ti leté ženy zkoušející prorazit po vzoru Bridget a Carrie? No, nebudeme si nic nalhávat do kapsy, samozřejmě že ano. :-) 

 

A proč ho tedy číst?

Protože je psaný s radostí a pro radost. (Jakékoliv náznaky depky, zapšklosti a zahořklosti jsou použity čistě účelově, většinou. :-))

Protože příběhy jsou psané tak, jak se skutečně staly, až na pár drobných zveličení, vytržení z kontextu či jemných přizpůsobeních reality, aby lépe odpovídala mé dramatické a rozervané duši trpící a zdeptané spisovatelky. Především jsou ale psané s jistou (velkou) dávkou nadsázky, nadhledu a sarkasmu za účelem pobavit, rozesmát a někdy si i zaťukat na čelo- to mé je už omlácené od zdi :-)

Protože postavy beze jmen, které v příbězích vystupují, se Vám občas budou zdát povědomé, občas v nich spatříte sami sebe a občas to vskutku budete Vy. Kdo nikdy nechtěl být součástí díla jednoho dne aspirujícího na Pulitzera? Nezlobte se za to ně mě a raději přemýšlejte, která celebrita Vás v Hollywoodském velkofilmu ztvární nejlépe. A já Vám děkuji, že jste do mého života vnesli moment, na který nikdy nezapomenu (ať už v dobrém či méně...)

 

A pokud jsem Vás stále nepřesvědčila, vyberte si Vám odpovídající kategorii níže a přečtete si konečně pádný důvod šitý Vám na míru:

 • Single dívky, ženy, rozvedené, vdovy: Rande, schůzky, týpci, večery s panem Cabernetem a Sauvignonem, plánování „cizích“ svateb... To, co se nám děje, co zažíváme a okoušíme, je normální, lidské a  v zásadě dost vtipné- až na stěhování nábytku a vrtání do panelu. Ale co nás nezabije, to nás posílí. 

 • Ženy vdané, zasnoubené, těhotné a maminky: Vím, jak máte těžké role a z celého srdce Vás obdivuji a také vím, že někdy, když vaříte večeři, měníte plínky, utíráte nudle, žehlíte košile, rozvážíte ratolesti po kroužcích, dohadujete se s učitelkami, vybíráte nábytek či dovolenou, si občas říkáte, zda to máte za potřebí. Začtěte se, nahlédněte do té hipsterské/mileniálské džungle plné avokádových sendvičů, uplých gatí a kocovin a uvidíte samy....

 • Muži, chlapi a chlapci: Třeba se i něco přiučíte....

 • Všechny cynické a sarkastické duše: Vítejte mezi svejma :-) 

 • Všechny romantické duše: Stejně jako vy i já věřím v happyend a to nejen na konci příběhu, ale na konci každé kapitoly.

 • Všechny depresivní duše: Alespoň najdete pár nových témat pro Vašeho psychoterapeuta aneb ta ženská je fakt magoooor...

 • Psychoterapeutky, psychoterapeuti, koučky a kouči: Blog nabízí jedinečný pohled do hlubin ženské duše, pokoušející se zorientovat ve světě businessu, vztahů a hlavně v dospělosti. :-)

 • Milovnící jazyka anglického: Angličtina je má vášeň, láska a i práce, takže na ni také dojde. (Sledujte SSSS :-)) 

 • Cestovatelky a cestovatelé: Zápisky z cest Vám nabídnou mnoho subjektivních tipů, postřehů a zážitků z celého světa. 

 • Sportovci a sportovkyně: I když se to nezdá, budeme počítat kilometry, lámat rekordy, dělat shyby, výmyky, hand springy, dead lifty a trénovat halfvoleje.

 • Shopaholici, shopaholičky a fashionistas: Podělím se se s Vámi o pěkné hadříky a botičky a upřímně kdo si rád nehraje na módní policii. Kritikům zdar! 

 • Sprosťáci a dlaždiči: To, že jsem dáma, ještě neznamená, že nejsem kanál. Jen si nahraďte všechna „nehezká“ slovíčka výrazy, které byste použili Vy a jsme doma. (Na písemnou žádost zašlu necenzurovanou verzi :-)

 • Hateři nebo hejtři nebo jak se to píše: Pojďte do toho, ale řádně si nabruště svůj otrovtip! 

 • Moje maminka: Jednotky vypitého alkoholu a vykouřených cigaret jsou značně nadnesené. Sprostá slova použita jen pro efekt.

 • Moji klienti, studenti, babička a potencionální budoucí manžel: Všechny příběhy jsou zcela smyšlené a vlastně blog neexistuje.  

 • Všichni lidé, kterým se věci prostě dějí:  Nejste v tom sami!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Vaše Leni