• Me, My Cat and Cabernet

PF 2019

Updated: Jul 10, 2019

Upozornění: Novoroční přání je pro čtenáře (20)18+


Rok 2018 by v užších kruzích horší společnosti Al Capone vyhlášen za rok vytahování si hlavy z pr***e. Chvíli mi to sice trvalo, ale nakonec i mně se podařilo si tu svou blonďatou hlavinku (no, hlavu) ze své pr***e vytáhnout. Rozhlédla jsem se kolem a zjistila jsem, že daleko lepší než se zabývat velikostí své pr***e, případně pr***e, ve které se zrovna nacházím, je lepší zvednout svoji pr*** z gauče a začít si plnit sny. Odjet do Barcelony na fotbal, kde se Messi celých 90 minut doslova škrábal na pr***i, ale to se dozvíme, vidět vánoční New York a zchecknout Rockyho pr***ku ve Philly, projet se krásnými pr***ákovi Polska a ČR, zvednout svoji pr*** nad hlavu aka handspring a především přestat se, do pr***e, bát a začít psát.


Samozřejmě jsem si myslela na knihu ověnčenou Magnézií Literou a nikoliv na jeden blogísek, ale někde se začít musí. Jak se ukázalo, z blogování se stala neuvěřitelná jízda za poznáním (technologickým, gramatickým, poznáním nových lidí i sama sebe), zážitky, fotkami, příběhy a hlavně neskutečnou pr***í!


A já děkuji všem, kteří se mnou na téhle jízdě byli. A že nám vší tou pr***í nejednou doslova šlístaly slzy z očí!


Děkuji...

...mé BFF č.1 za podporu, korekturu, věcnou kritiku a hlavně za všechny její veselky. Indická svatba hadr! Alespoň vím proč mám pr*** o číslo větší! :-)

...mé Supa Trupa BFF za to, že mě (konečně) naučila si namalovat obočí. (Ten vánoční dárek sedl jak pr*** na hrnec!)

...mému Ajťákovi za to, že byl tím nejlepším parťákem na cestách, fotografem a především za to, že se svým německy ledovým klidem zvládnul všechny dramatické situace a emocionální výlevy a že jich bylo! A ani jednou mě neposlal do pr***e. :-)

...mé Next Door BFF za to, že v 8. měsíci těhotenství nelenila a zasedla na podlahu, aby mě vyfotila :-) a za hlídání kočky, což, jak mnozí vědí, není až taková pr***!!!

...mé mamince za to, že je nevyčerpatelný zdroj skvělých historek a za to, že je! (Tady bez pr***e!)

...mé rodině, protože mám z pr***e kliku, že je mám.

...mé sestřičce, že to, že její ilustrace a její nejúžasnější děti mi vždy vykouzlí úsměv na tváři. Jsou to mé pr***ky! :-)

...mé Prostě BFF za to, že u ní doma je doma a je to, jako by se nic nezměnilo, i když občas i nás ta pr*** přejde.

...mým studentům, a především jednomu, za nekonečný přísun vína, i když nevím, zda mi tím nechcete něco naznačit!?! Já, do pr***e, zas tolik nepiju :-)

...mým trenérkám za to, že nejednou pocítily tíhu mé pr***e na svých ramenou a to doslova...

...mým strážným andělům z autoservisu, že se tak starají o mého otíka (auto), protože jemu už jaksi hoří koudel u pr***e.

...Pánovi z kabinek, protože... no prostě, protože je to klasik. Foto pr***e, pěkně prosím, nechci!

...panu Tomáši Řepkovi a paní Kateřině Kristelové za to, že i když jsem nejvíce v pr***i, v jejich světle, ty mé životní eskapády vypadají vždy tak trochu lépe. :-)


...ale ze všeho nejvíce děkuji všem mým čtenářkám a čtenářům, i když těm, kteří mi napsali či řekli, jak jsem skvělá a vtipná, děkuji přeci jen trochu více! (Chápete, co Vám chci naznačit :-))

Do roku 2019 Vám všem přeji především hodně zdraví, protože teprve, když je zdraví v pr***i, tak je to v pr***i, a to ostatní se vždycky nějak udělá. A hlavně, kdyby se nic nedělo, nebylo by co vyprávět a nebyla by žádná pr***!


Rok 2019 tedy vyhlašuji rokem PRDELe: Pohody, Radosti, Dobrého vína, vyplavených Endorfinů a Lásky! A doufám, že si tu PRDEL užijeme společně!A kdybyste se přeci jen někdy cítili v prdeli, vzpomeňte si, že svět je jich plný a jděte si raději nějakou ulovit, ať již jste kdekoliv, a sdílet ji s námi, protože je to prostě prdel. Ať už jen kvůli těm pohledům turistů, kteří nechápavou, proč tu sochu fotíte zezadu! :-)


S láskou, Vaše vysmátá Leni, rozespalá kočka a užší kruhy horší společnosti Al Capone